O nas

Poznaj nasza agencję reklamową

W reklamie działamy od 10 lat. Posiadamy własny park maszynowy, dlatego jesteśmy niezależni i możemy od początku do końca osobiście zająć się zleceniem.

Zaufało nam wielu Klientów, czego dowodem jest nasze bogate portfolio. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w reklamie, wystarczy sprawdzić nasze realizacje. Zajmujemy się reklamą kompleksowo: od małych wizytówek po wielkoformatowe wydruki. Projektujemy, drukujemy, wycinamy, kleimy i montujemy, tworzymy strony internetowe.

Zrealizowaliśmy wiele zleceń, większość na rynku podlaskim, ponieważ ten rynek znamy najlepiej, ale nie boimy się wyzwań i nowych miejsc. Powiedz, czego potrzebujesz, a my doradzimy, jak to zrobić najlepiej i przedstawimy optymalny kosztorys. Wykonana przez nas reklama zadziała na korzyść Twojego biznesu.

KONTAKT

Napisz maila, zadzwoń lub nas odwiedź w biurze przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy.

1

OCZEKIWANIA

Napisz lub opowiedz osobiście, co chcesz zrobić i czego oczekujesz od reklamy, którą mamy dla Ciebie stworzyć.

2

CELE

Wspólnie omówimy cele, zadania, budżet. Doradzimy, ponieważ znamy się na naszej pracy. Aby się przekonać, zobacz nasze realizacje.

3

PROJEKT

My przygotujemy zarys projektu i plan działania. Zazwyczaj tworzymy od 2 do 3 propozycji, żebyś mógł wybrać to, co najbardziej Ci się podoba.

4

KOREKTY

Wybrany projekt wyślemy Ci do oceny i korzystając z Twoich wskazówek, naniesiemy ewentualne poprawki.

5

AKCEPTACJA

Poprosimy o ostateczną akceptację mailową.

6

REALIZACJA

Realizujemy projekt. Na każdym etapie jesteśmy z Tobą w kontakcie.

7

ROZLICZENIE

Rozliczamy się i cieszymy się Twoją satysfakcją z naszej usługi 🙂 oraz liczymy na dalszą współpracę.

8

Menu