Maszyny

Park maszynowy w agencji reklamowej

Własny park maszynowy uniezależnia nasze działania – wszystko odbywa się w jednym miejscu. Dzięki temu nasi specjaliści od początku do końca czuwają nad wykonaniem Twojego zlecenia, co daje nam kontrolę nad jakością gotowych produktów.

Cele pomagają nam osiągać wyspecjalizowane, nowoczesne urządzenia o niezawodnym działaniu.

PLOTER 3 GENERACJI HP LATEX 310

Zapewnia świetną jakość wydruku z doskonale podkreślonymi detalami obrazu i treści tekstowych reklamowych. Odzwierciedlenie kolorów jest bardzo realistyczne, a ich nasycenie głębokie. Dzięki niemu powstają obrazy na które przyjemnie patrzeć. Technologia ta jest przyjazna środowisku.

ECOROLL EXPERT PRO

Ten laminator rolowy wykorzystywany jest do uszlachetniania i zabezpieczania wielkoformatowych wydruków reklamowych w temperaturze do 120ºC. Praca z nimi jest wydajna, dzięki pneumatycznemu systemowi podnoszenia wałka oraz bezpieczna za sprawą solidnej konstrukcji.

PLOTER GRAPHTEC CE 50000

Zapewnia wydajność pracy z najtrudniejszymi w obróbce materiałami wykorzystywanymi przy tworzeniu reklam. To zaawansowane technicznie urządzenie przeznaczone jest do cięcia materiałów reklamowych i nadawania im pożądanych, często niestandardowych kształtów. Dzięki niemu zapewniamy naszym Klientom unikalność ich reklam.

Profesjonalizm

Wiedza i doświadczenie tworzą możliwości – po dekadzie praktyki w branży reklamowej mamy ich naprawdę wiele.

Elastyczne podejście

Cenimy czas naszych Zleceniodawców i szanujemy ich potrzeby, dlatego to my dopasowujemy się do ich terminarzy.

Dynamiczna współpraca

Wiemy, że w biznesie wiele zmienia się z dnia na dzień, więc staramy się przewidywać i reagować zależnie od sytuacji.
Menu