Fototapety: WEŹ EMOCJE NA TAPETĘ

Obecnie mamy taki wybór dekoracji na ścianę, że zastanawiam się czym Was przekonać do fototapet. A może nie muszę przekonywać? Bo wszyscy wiemy, jakie wrażenie robi dobrze dobrany i profesjonalnie wydrukowany motyw na ścianę. Fototapety mają moc.

Potencjał fototapet w różnych wnętrzach

Można uzyskać nieograniczoną przestrzeń, efekt kolorowej wiosny, mroźnej zimy lub słonecznego letniego dnia..Można bawić się kolorem, teksturą, grafiką, perspektywą. Można zaskoczyć, wzruszyć, stworzyć radosny i przytulny pokój dziecięcy, optycznie powiększyć pomieszczenie i elegancko podkreślić jego styl. Nad łóżkiem, w salonie, nad wanną, na wesoło, na poważnie, na kolorowo lub czarno na białym.

Ekologiczny, bezpieczny tusz, materiał do wyboru, w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć i do jakiego pomieszczenia przeznaczona jest fototapeta. Motyw wybieramy z bogatej bazy zdjęć, wybór jest tak duży, że często trudno jest zdecydować. Tyle ciekawych zdjęć… tyle pomysłów…

Sztuka wyboru

Czym warto się kierować? Jaki mamy cel. Jakie efekt chcemy osiągnąć, jakie pomieszczenie, szafę, ścianę, drzwi chcemy zaczarować. Jakie kolory lubimy i jakie uczucia chcemy wywołać 🙂 Ostatnio widziałam ciekawy pomysł. W szkole średniej fototapety na ścianach na korytarzu z motywami okładek lektur szkolnych. I tak młodzież umawia się pod Mistrzem i Małgorzatą, je kanapkę z Makbetem czy pije kawę przed Potopem 🙂 Fajnie i edukacyjne.

Fototapety świetnie sprawdzają się nie tylko w zaciszu domowym. Są doskonałą reklamą w biurze, firmie usługowej czy produkcyjnej. Można:

  • zaprojektować nimi wnętrze,
  • pochwalić się osiągnięciami firmy,
  • ocieplić miejsce odpoczynku,
  • uprzyjemnić śniadanie na stołówce,
  • stworzyć atmosferę do kreatywnego myślenia w sali konferencyjnej.

W żłobkach i przedszkolach mogą stworzyć bajkowy i przyjazny dziecku świat.

Bogaty wybór fototapet – znajdź najlepszą dla si/oferta/fototapety/ebie

A może projektujesz wnętrza zawodowo lub hobbystycznie? Albo prywatnie, bo akurat remontujesz mieszkanie? Jakkolwiek by to nie było… interesują Ciebie zdjęcia, obrazy, fototapety… druk najwyższej jakości. Pastele, naturalne barwy i mocne akcenty to trendy kolorystyczne 2019. Odważne połączenia faktur, kolorów i wzorów, motywy kwiatowe, duże roślinne elementy – jakie idealne na piękną fototapetę 🙂 czy obraz. Warto się skusić

Powiązane wpisy

Menu